Logged on: Gast
Servertime 11.05.2024 14:14:55
Logout
Login
Arabic
ARM
AZE
BIH
BUL
CAT
CHN
CRO
CZE
DEN
ENG
ESP
FAI
FIN
FRA
GER
GRE
INA
ITA
JPN
MKD
LTU
NED
POL
POR
ROU
RUS
SRB
SVK
SWE
TUR
UKR
VIE
FontSize:11pt
Domů
Databáze turnajů
Mistrovství AUT
Fotogalerie
FAQ
Online Registrace
Swiss-Manager
ÖSB
FIDE
Poznámka: Kvůli redukci zatížení serveru denním skenováním všech odkazů (denně 100 000 přístupu a více) a vyhledávačů typu Google, Yahoo a Co, všechny odkazy turnajů starší než dva týdny (od data ukončení turnaje) jsou zobrazeny po kliknutí na následující tlačítko:
Okresni kolo preboru skol v S A C H U 2009 1. stupen
Poslední aktualizace08.12.2009 15:44:28, Creator/Last Upload: Chess Federation of the Czech Republic
Search for player
Hledej
Startovní listina
Čís.
Jméno
FED
RtgN
Klub/Místo
1
Hausler Vit
4B
1250
ZS Chlumec
2
Pech David
3
1250
ZS a MS Povrly
3
Schick Matyas
2
1250
ZS a MS Povrly
4
Soukup Vaclav
4
1250
ZS a MS Libouchec
5
Zahradnik Ales
3
1250
ZS a MS Povrly
6
Kalinova Eliska
4A
1100
ZS E. Krasnohorske
7
Svoboda Vit
4
1100
ZS a MS Povrly
8
Wimmer Vojtech
4
1100
ZS a MS Povrly
9
Balata Karel
4C
1000
ZS Stribrnicka
10
Do Hung
3B
1000
ZS E. Krasnohorske
11
Dvorak Lukas
5
1000
ZS a MS Libouchec
12
Farkas Martin
4A
1000
ZS E. Krasnohorske
13
Franek Matous
4C
1000
ZS Stribrnicka
14
Hiep Vu Honza
5
1000
ZS a MS Petrovice
15
Hingar Adam
3
1000
ZS SNP 6
16
Hung Van Nguyen Honzik
5
1000
ZS a MS Petrovice
17
Ilta Robit
5
1000
ZS a MS Libouchec
18
Ivanco Robin
3C
1000
ZS E. Krasnohorske
19
Janousek Jan
5
1000
ZS a MS Libouchec
20
Kaulfus Tomas
2B
1000
ZS Stribrnicka
21
Kaulfusova Katerina
4C
1000
ZS Stribrnicka
22
Krbec Mikulas
4B
1000
ZS E. Krasnohorske
23
Michno Jan
5
1000
ZS a MS Libouchec
24
Nam Nguyen Radek
5
1000
ZS a MS Petrovice
25
Pavelka Jan Hubert
3B
1000
ZS E. Krasnohorske
26
Perebzdak Ales
4C
1000
ZS Stribrnicka
27
Sloboda Marcel
4C
1000
ZS E. Krasnohorske
28
Zlesak Miroslav
3
1000
Fakultni ZS
Chess-Tournament-Results-Server
© 2006-2024 Heinz Herzog
, CMS-Version 06.05.2024 10:32
tiráž