Logged on: Gast
Servertime 11.05.2024 14:22:27
Logout
Login
Arabic
ARM
AZE
BIH
BUL
CAT
CHN
CRO
CZE
DEN
ENG
ESP
FAI
FIN
FRA
GER
GRE
INA
ITA
JPN
MKD
LTU
NED
POL
POR
ROU
RUS
SRB
SVK
SWE
TUR
UKR
VIE
FontSize:11pt
Domů
Databáze turnajů
Mistrovství AUT
Fotogalerie
FAQ
Online Registrace
Swiss-Manager
ÖSB
FIDE
Poznámka: Kvůli redukci zatížení serveru denním skenováním všech odkazů (denně 100 000 přístupu a více) a vyhledávačů typu Google, Yahoo a Co, všechny odkazy turnajů starší než dva týdny (od data ukončení turnaje) jsou zobrazeny po kliknutí na následující tlačítko:
GP mládeže Zlínského kraje 2009/10 - 1. turnaj - H+D 12 (1998-99)
Poslední aktualizace05.12.2009 15:29:55, Creator/Last Upload: Chess Federation of the Czech Republic
Search for player
Hledej
Startovní listina
Čís.
Jméno
Rtg
pohlaví
Typ
Klub/Místo
1
Fusková Martina
1694
w
U12
Šk Staré Město
2
Štefaník Richard
1568
U12
ŠK Staré Město
3
Stuchlý Ondřej
1542
U12
Šk Staré Město
4
Rakušan Miroslav
1464
U12
Sokol Postoupky
5
Kovařík Matyáš
1452
U12
Zbrojovka Vsetín
6
Kachtík Karel
1250
U12
Sokol Hošťálková
7
Kolačný David
1250
U12
Šk Staré Město
8
Krejča Jakub
1250
U12
Sokol Hošťálková
9
Polišenský Jan
1250
U12
Sokol Postoupky
10
Scheichenost Michal
1250
U12
Sokol Postoupky
11
Šimčáková Julie
1250
w
U12
Sokol Postoupky
12
Blažek Michal
1100
U12
Sokol Slavičín (nereg.)
13
Jurča Tomáš
1100
U12
ŠO Kunovice (nereg.)
14
Krejčí Vít
1100
U12
Sokol Postoupky
15
Krmíček Antonín
1100
U12
Šo Kunovice
16
Kunc Ondřej
1100
U12
Sokol Slavičín (nereg.)
17
Mašíček Michal
1100
U12
Šo Kunovice
18
Náplavová Erika
1100
w
U12
Kk-šk Osvětimany
19
Otradovec Tomáš
1100
U12
Šk Staré Město
20
Phamová Xuan Vi
1100
w
U12
Šk Zlín
21
Schafferová Denisa
1100
w
U12
Spartak Hulín
22
Stoklásek Ondřej
1100
U12
Šk Staré Město
23
Bartoň Ondřej
1000
U12
Sokol Bystřička
24
Drulák Milan
1000
U12
Zlín
25
Drábek Kamil
1000
U12
Litenčice (nereg.)
26
Duben Jan
1000
U12
Zlín
27
Fér Jonáš
1000
U12
Sokol Bystřička (nereg.)
28
Hozza Michael
1000
U12
Kk-šk Osvětimany
29
Kojecký Jan
1000
U12
Spartak Hulín (nereg.)
30
Malošík Michal
1000
U12
Sokol Holešov (nereg.)
31
Navrátilová Lenka
1000
w
U12
Sokol Postoupky
32
Ondřejík Daniel
1000
U12
Zbrojovka Vsetín
33
Střelec Jan
1000
U12
Zbrojovka Vsetín
34
Trčálek Lukáš
1000
U12
Sokol ústí
35
Zajíček Petr
1000
U12
MKS Holešov
36
Zavadil Pavel
1000
U12
Litenčice (nereg.)
37
Úlehla Michal
1000
U12
Litenčice (nereg.)
38
Černochová Leona
1000
w
U12
KK-ŠK Osvětimany
39
Černotík Jaroslav
1000
U12
Sokol Bystřička
Chess-Tournament-Results-Server
© 2006-2024 Heinz Herzog
, CMS-Version 06.05.2024 10:32
tiráž