Note: To reduce the server load by daily scanning of all links by search engines like Google, Yahoo and Co, all links for tournaments older than 2 weeks (end-date) are shown after clicking the following button:


ukáž detaily turnaja
 

Turnaj o meč rytiera Podmanického 3. ročník Turnaj začiatočníkov

Posledná aktualizácia 23.10.2016 19:16:52, Creator/Last Upload: slovak chess federation

Štartová listina

č.TMenoFideIDFEDEloKlub
1Balaz JakubSVK1000ZS s MS CI/32 Dca
2Balusik BranislavSVK1000Cvc Lanska, Povazska Bystrica
3Baso Marek73618683SVK1000Zs, Povazske Podhradie
4Belakova AnabelSVK1000ZS s MS CI/32 Dca
5Bezdek SebastianSVK1000ZS Sv. Augustina
6Brnak PeterSVK1000Cvc Lanska, Povazska Bystrica
7Chudy ErikSVK1000Cvc Lanska, Povazska Bystrica
8Cirska Nina14955547SVK1000Tj Mladost Zilina
9Devera MatusSVK1000Tj Mladost Zilina
10Dibdiak Anton73617105SVK1000Zs S Ms, Zakamenne
11Dubravka JurajSVK1000Cvc Lanska, Povazska Bystrica
12Dudonova Veronika73618632SVK1000Cvc Lanska, Povazska Bystrica
13Durkech SamuelSVK1000V. ZS Pov. Bystrica
14Elias SimonSVK1000Tj Mladost Zilina
15Fuskova PaulaSVK1000ZS Benkova Nitra
16Godis BorisSVK1000Zs S Ms, Zakamenne
17Granec MatusSVK1000ZS Sv. Augustina
18Huska MatusSVK1000ZS Bojnice
19Jurkovic LukasSVK1000MS Pov. Podhradie
20Kaceriak Simon14956004SVK1000Sk Strelec Devinska Nova Ves
21Kakus Oliver73619051SVK1000Zs S Ms, Zakamenne
22Kiss OliverSVK1000SMS Prievidza
23Klimcikova Nina73618934SVK1000Zs S Ms, Zakamenne
24Klopcek MatejSVK1000SK Prievidza
25Kollar MatejSVK1000ZS Bojnice
26Komaromi MaximilianSVK1000CVC Prievidza
27Laslopova Juliana14951525SVK1000Sk Mladost Neslusa
28Laslopova NataliaSVK1000Sk Mladost Neslusa
29Letos Alex73612685SVK1000SCVC Laura Dubnica
30Letos OndrejSVK1000SCVC Laura Dubnica
31Madaj MarekSVK1000ZS Bojnice
32Malec NatanielSVK1000ZS Benkova Nitra
33Marosi MichalSVK1000Piaristicka skola Prievidza
34Martaus JakubSVK1000Zs S Ms, Zakamenne
35Minjarikova MichaelaSVK1000ZS Sv. Augustina
36Mrazik Peter14957507SVK1000Nitriansky Sachovy Klub Nitra
37Murinova Nina73619019SVK1000Zs S Ms, Zakamenne
38Niznik PatrikSVK1000ZS Pruzina
39Ondrasek LubomirSVK1000Sk Mladost Neslusa
40Ostrovnoy MatviySVK1000E-Skola Prievidza
41Paksi AlexanderSVK1000ZS s MS CI/32 Dca
42Paska MartinSVK1000ZS Pruzina
43Pazitny Michal73618691SVK1000Zs, Povazske Podhradie
44Piacek Patrik73618705SVK1000Cvc Lanska, Povazska Bystrica
45Sebokova LauraSVK1000ZS Benkova Nitra
46Sebokova LeaSVK1000ZS Benkova Nitra
47Seko MatúšSVK1000ZS Pruzina
48Sindler RadovanSVK1000ZS MS Bojnice
49Sivcak MatejSVK1000Zs S Ms, Zakamenne
50Smatana TiborSVK1000SCVC Laura Dubnica
51Smatana ViktorSVK1000SCVC Laura Dubnica
52Sochorova AnnaSVK1000ZS Pruzina
53Spanik DusanSVK1000ZS Pruzina
54Spirec Jakub14955660SVK1000Sk Mladost Neslusa
55Triasak MichalSVK1000ZS P. Demitru DCA
56Vaclav Patrik73619078SVK1000Zs S Ms, Zakamenne
57Vastik Lukas73618721SVK1000RSA Povazie
58Vastik Tomas73616265SVK1000RSA Povazie
59Zatko SlavomirSVK1000Cvc Lanska, Povazska Bystrica
60Zvoda MatejSVK1000Martinska sachova akademia
Advertisement