Poznámka: Kvůli redukci zatížení serveru denním skenováním všech odkazů (denně 100 000 přístupu a více) a vyhledávačů typu Google, Yahoo a Co, všechny odkazy turnajů starší než dva týdny (od data ukončení turnaje) jsou zobrazeny po kliknutí na následující tlačítko:

30. ROČNÍK RAPID ŠACHU DOLNÍ BENEŠOV - MEMORIÁL K. OSMANČÍKA 10. ROČNÍK GP ČR V RAPID ŠACHU 2016-2017 - DRUHÝ TURNAJ

Poslední aktualizace17.09.2016 17:00:57, Creator/Last Upload: czech republic licence 47

Startovní listina

Čís.JménoFEDRtgKlub/Místo
1IMZwardoň VojtěchCZE2496Beskydská šachová škola z.s.
2IMBureš JaroslavCZE2433ŠK AD Jičín
3GMVelička PetrCZE2419ŠK HM Ostrava
4IMKriebel TadeášCZE24051. Novoborský ŠK
5FMAdámek JiříCZE2370ŠK Slavoj Poruba
6IMVesselovsky SergueiCZE2341Beskydská šachová škola z.s.
7FMCaletka RadomírCZE2330ŠK Slavoj Poruba
8FMBřečka IvanCZE2298TJ Ostrava
9FMMalík JanCZE2291TJ Ostrava
10Krajina AlešCZE2230ŠK HM Ostrava
11Muratidis NikosCZE2185Slezan Opava
12Židek VáclavCZE2178Slezan Opava
13FMSobek JaroslavCZE2153ŠK Karviná o.s.
14Kaňok JaroslavCZE2147ŠK HM Ostrava
15Novosadová KristýnaCZE2146Beskydská šachová škola z.s.
16Dvořák AdamCZE2144ŠK Lokomotiva Brno, z.s.
17Rakús PavelCZE2139ŠK TJ Dolní Benešov
18FMMužík MartinCZE2136Slezan Opava
19Potomák VladimírCZE2113ŠK Slavoj Poruba
20Staněk StanislavCZE2110Jezdci Jundrov
21CMVykydal FrantišekCZE2100ŠK Lokomotiva Brno, z.s.
22Zimniok LubomírCZE2086ŠK Karviná o.s.
23FMPacl VáclavCZE2085TJ Slovan Havířov
24Šnyta ZdeněkCZE2082ŠKTP Hrabyně
25FMČempel JaroslavCZE2066Slezan Opava
26Didi JanCZE2053TJ Ostrava
27Štěpán PatrikCZE2051Beskydská šachová škola z.s.
28Kuchař MatějCZE2033Beskydská šachová škola z.s.
29Vysoglad PetrCZE2003Beskydská šachová škola z.s.
30Olšar RobinCZE1999Slezan Opava
31Osladil JaroslavCZE1979TJ Studénka
32Vitásek JanCZE1977ŠK TJ Dolní Benešov
33Dostál RadimCZE1975ŠK Slavoj Poruba
34Tchuř PavelCZE1959Viktorie Bohumín
35Košťál OtakarCZE1958TJ Mariánské Hory
36Holeček VladimírCZE1935Beskydská šachová škola z.s.
37Melecký JaroslavCZE1934ŠK TJ Dolní Benešov
38Hasinski KrystianPOL1928TS Kuźnia Rybnik
39Píša VladimírCZE1921ŠK U Freda Darkovičky
40Kozelský MarekCZE1898ŠK Šenov
41Kramář LumírCZE1885ŠK TJ Dolní Benešov
42Jureček DanielCZE1849Orel Opava
43Věžník MichaelCZE1833ŠK Duras BVK
44Chwistek KarelCZE1828Slezan Opava
45Tomíček AlfonsCZE1824ŠK TJ Dolní Benešov
46Bělka LubomírCZE1823ŠK TJ Dolní Benešov
47Gemsa PavelCZE1816ŠK TJ Dolní Benešov
48Bienek PetrCZE1815TJ Nový Jičín
49Nešpor IvanCZE1810ŠK Šenov
50Cyroň KarelCZE1809ŠK Hošťálkovice
51Bergloviec JanCZE1796ŠK POGO Budišov n/B.
52Vavřínek MichalCZE1778ŠK TJ Dolní Benešov
53Růžička LubomírCZE1775Sokol Vítkovice
54Tkadleček PetrCZE1758TJ Frenštát pod Radhoštěm, spolek
55Chrostek LukášCZE1754TJ Ostrava
56Petrov NikolajCZE1748ŠK Šenov
57Jaššo SlavomírCZE1732ŠK POGO Budišov n/B.
58Gilíková MichaelaCZE1731Slezan Opava
59Neumann FilipCZE1730SK Slavia Orlová
60Vavřínek RadomírCZE1716ŠK TJ Dolní Benešov
61Vlček AntonínCZE1700TJ Vítkov
62Třetina ZdeněkCZE1637TJ Mariánské Hory
63Křefký ManfrédCZE1635ŠK GOBE Píšť
64Mlýnek StanislavCZE1625ŠO U Lípy Malé Hoštice
65Halamíček RadekCZE1614Beskydská šachová škola z.s.
66Šafarčík MiroslavCZE1613HTJ Odra Ostrava
67Binar VítězslavCZE1606Orel Opava
68Meisel KarelCZE1586ŠK GOBE Píšť
69Kočur RadimCZE1577TJ Ludgeřovice, z.s.
70Nytrová EvaCZE1576Beskydská šachová škola z.s.
71Kubelka JaroslavCZE1550TJ Fulnek
72Šerek OndřejCZE1520TJ Ostrava
73Machura JaroslavCZE1500
74Strachota JanCZE1487ŠK GOBE Píšť
75Dibák JánCZE1479ŠK Hošťálkovice
76Gemsová TerezaCZE1455ŠK TJ Dolní Benešov
77Štěpán PetrCZE1421
78Blokscha VladimirCZE1419
79Slanina MaxmiliánCZE1361ŠK TJ Dolní Benešov
80Tyrlík RostislavCZE1298ŠK Karviná o.s.
81Neumann KarelCZE1268SK Slavia Orlová
82Kocí MilošCZE1254ŠK Lokomotiva Brno, z.s.
83Jeziorski PiotrPOL1000Tworkov
84Kučera TomášCZE1421ŠK TJ Dolní Benešov
85Krampla JanCZE1000
86Röhlich RolandCZE1000So U Lipy Male Hostice
Chess-Tournament-Results-Server © 2006-2021 Heinz Herzog, CMS-Version 23.04.2021 15:27
PixFuture exclusive partner, tiráž