Poznámka: Kvůli redukci zatížení serveru denním skenováním všech odkazů (denně 100 000 přístupu a více) a vyhledávačů typu Google, Yahoo a Co, všechny odkazy turnajů starší než dva týdny (od data ukončení turnaje) jsou zobrazeny po kliknutí na následující tlačítko:

Gillarův memoriál 2016 Turnaj mladších žáků

Poslední aktualizace13.02.2016 15:02:00, Creator/Last Upload: czech republic licence 1

Startovní listina

Čís. JménoFEDRtgpohlavíTypKlub/Místo
1
Glozar PetrCZE1607U12ŠK Duras BVK
2
Hvozdovič JanCZE1592U12Šachový klub Lokomotiva Brno, o.s.
3
Tajovský MatějCZE1581U12ŠK Kuřim
4
Blaha MarekCZE1562U12ŠK 1921 Zábřeh
5
Petříček LukášCZE1536U10ŠK Kuřim
6
Blaha LukášCZE1476U12ŠK 1921 Zábřeh
7
Volák ŠimonCZE1459U12Šachový klub ZŠ Brno, Vedlejší
8
Vavřínková AnnaCZE1437wU12Šachový klub Lokomotiva Brno, o.s.
9
Khadash SamuelCZE1416U12Šachový klub Lokomotiva Brno, o.s.
10
Nezval FilipCZE1386U12Spartak Adamov
11
Tajovský ŠimonCZE1334U10ŠK Kuřim
12
Mojžíš MarekCZE1326U12Jezdci Jundrov
13
Londin Lukáš VojtěchCZE1315U12KVASACO Vacenovice
14
Dvořáček Jan MatyášCZE1302U12Šachový klub Lokomotiva Brno, o.s.
15
Nesporá TaťánaCZE1260wU10ŠK 1921 Zábřeh
16
Fikejs TomášCZE1237U12ŠK Kuřim
17
Hladký TadeášCZE1221U08Šachový klub Lokomotiva Brno, o.s.
18
Vaculík MartinCZE1192U12ŠK Hustopeče
19
Hruška MarekCZE1189U12Sportovní klub Vyškov
20
Žaža MartinCZE1181U12Šachy Zastávka
21
Sereda VítCZE1166U12Spartak Adamov
22
Boček AdamCZE1159U10ŠK Kuřim
23
Richter RudolfCZE1149U10Šachy Zastávka
24
Brož JanCZE1144U10ŠK Duras BVK
25
Sedlák ŠtěpánCZE1125U12Šachový klub Lokomotiva Brno, o.s.
26
Havel VojtěchCZE1114U12ŠK Kuřim
27
Vavřínková MarieCZE1101wU10Šachový klub Lokomotiva Brno, o.s.
28
Otáhalová MonikaCZE1100wU10Šachy Brankovice z.s.
29
Přibilíková LenkaCZE1100wU12Šachy Brankovice z.s.
30
Králík JakubCZE1097U10Šachy Brankovice z.s.
31
Moos LukášCZE1096U12Šachy Zastávka
32
Chromý Ondřej JakubCZE1089U12ŠK Svornost Rousínovec
33
Boba TomášCZE1085U12ŠK Svornost Rousínovec
34
Paulíková KláraCZE1068wU12Šachy Brankovice z.s.
35
Londin Michal KarolCZE1058U10KVASACO Vacenovice
36
Bárta DavidCZE1057U12Šachy Brankovice z.s.
37
Londinová Jasmína MarieCZE1035wU12KVASACO Vacenovice
38
Kupsa BorisCZE1034U08ŠK Duras BVK
39
Vojtek PavelCZE1028U10Jezdci Jundrov
40
Hofman OttoCZE1026U10ŠK Svornost Rousínovec
41
Kalfasová KristýnaCZE1022wU12Šachy Brankovice z.s.
42
Hronek OndřejCZE1016U10ŠK Kuřim
43
Chromý Daniel JanCZE1004U12ŠK Svornost Rousínovec
44
Basl MarekCZE1000U08Jezdci Jundrov
45
Blecha MartinCZE1000U08ŠK Kuřim
46
Buzáš MichalCZE1000U08ŠK Kuřim
47
Bártek PavelCZE1000U10Jezdci Jundrov
48
Cenek JanCZE1000U08ŠK ZŠ Kuldova
49
Coufal AlbertCZE1000U12Šachový klub Lokomotiva Brno, o.s.
50
Coufalová LauraCZE1000wU10Šachový klub Lokomotiva Brno, o.s.
51
Dufek DanielCZE1000U10ŠK Hustopeče
52
Dvořák MarekCZE1000U10Spartak Adamov
53
Dvořák PetrCZE1000U12ŠK Duras BVK
54
Fiala FilipCZE1000U08ŠK Hustopeče
55
Fiala JiříCZE1000U12ŠK Hustopeče
56
Flek AdamCZE1000U10Šachový klub Lokomotiva Brno, o.s.
57
Fridrichová AlexandraCZE1000wU10ŠK Hustopeče
58
Havel TomášCZE1000U08ŠK Kuřim
59
Holubec JakubCZE1000U08SK Duras BVK
60
Hošek JakubCZE1000U10ŠK Hustopeče
61
Hrádek MatyášCZE1000U12ŠK Hustopeče
62
Hvozdovičová HanaCZE1000wU10ŠK Svornost Rousínovec
63
Ivanov AlexandrCZE1000U12Sk Duras Bvk
64
Jackovičová ZuzanaCZE1000wU10Šachový klub Lokomotiva Brno, o.s.
65
Joch PetrCZE1000U12Šachy Zastávka
66
Kamenský JeronýmCZE1000U12ŠK Hustopeče
67
Klimeš MartinCZE1000U08ŠK 1921 Zábřeh
68
Krzyžánek ErikCZE1000U08ŠK Duras BVK
69
Krzyžánek RadekCZE1000U10ŠK Duras BVK
70
Kunčická KláraCZE1000wU12ŠK Duras BVK
71
Ljubičic LukášCZE1000U10SVČ Znojmo
72
Mikula MartinCZE1000U10Spartak Adamov
73
Mikulášek OndřejCZE1000U12ŠK Svornost Rousínovec
74
Mojžíš ProkopCZE1000U10Jezdci Jundrov
75
Movsisyan LusineCZE1000wU10ŠK Kuřim
76
Pluhařová AsjaCZE1000wU12ŠK Kuřim
77
Politzer TeodorCZE1000U10ŠK Kuřim
78
Polzer MatyášCZE1000U12Spartak Adamov
79
Polzer TomášCZE1000U08Spartak Adamov
80
Rada MartinCZE1000U12ŠK Hustopeče
81
Stehlík VilémCZE1000U12ŠK Hustopeče
82
Straka StanislavCZE1000U08Spartak Adamov
83
Svoboda MichalCZE1000U10ŠK Kuřim
84
Černý KamilCZE1000U10Šachy Brankovice z.s.
85
Šamalík JanCZE1000U10ŠK Hustopeče
86
Šebesta ŠimonCZE1000U10ŠK Hustopeče
87
Šetina VáclavCZE1000U08ŠK Kuřim
88
Ševčík PavelCZE1000U08ŠK Kuřim
89
Šmídek ProkopCZE1000U08ŠK Duras BVK
90
Žaža DavidCZE1000U10Šachy Zastávka