Poznámka: Kvůli redukci zatížení serveru denním skenováním všech odkazů (denně 100 000 přístupu a více) a vyhledávačů typu Google, Yahoo a Co, všechny odkazy turnajů starší než dva týdny (od data ukončení turnaje) jsou zobrazeny po kliknutí na následující tlačítko:

Mistrovství Čech mládeže v šachu 2015 - HD16

Poslední aktualizace31.10.2015 12:56:08, Creator/Last Upload: czech republic licence 34

Startovní listina

Čís.JménoFideIDFEDRtgFIDERtgNpohlavíKlub/Místo
1Anaškin Arsenij357790CZE22032192ŠK Aurora-šach. škola Anatolije Kar
2Simet Martin377244CZE21472063TJ Plzeň Košutka z.s.
3Slovák Kilián365440CZE20801982Sokol Praha-Kobylisy
4Nešpor Jakub372960CZE20001967TJ Štefanydes Polička
5Jelínek Michal360953CZE19962026SK OAZA Praha
6Žižka Petr364410CZE19932001TJ Bohemians Praha
7Pařízek Vojtěch360996CZE19591948Sokol Praha-Kobylisy
8Zeman Matyáš364398CZE19541922Šachový oddíl Hraničář Horní Stropn
9Mládek Richard386588CZE19541913TJ Spartak Vlašim
10Černý David369551CZE19491959TJ Hronov
11Tulis Jan365505CZE19411905TJ Štefanydes Polička
12Půlpán Matěj345016CZE193719522222 ŠK Polabiny
13Šolc Filip365467CZE19221933TJ Slavia Hradec Králové
14Kotál Václav388491CZE19081887Šachový oddíl Hraničář Horní Stropn
15Rastočný Josef377821CZE19031862Šachklub města Dobrovice, z.s.
16Staněk Ondřej364240CZE18961996TJ Bohemians Praha
17Nový Filip360988CZE18921906SK OAZA Praha
18Pavelka Hubert Jan362778CZE18751870ŠK Spartak Ústí nad Labem
19Steinbauer Filip367354CZE18191832Šachový oddíl Hraničář Horní Stropn
20Němcová Kamila357839CZE18091731wSK OAZA Praha
21Viták Jiří358959CZE17821786TJ Desko Liberec
22Civín Dominik372331CZE17791802ŠK Řevnice
23Aubrecht Petr363847CZE17781859TJ Bohemians Praha
24Zlámaná Anna367451CZE17701826wKlub šachistů Říčany 1925
25Brunová Blanka360384CZE17621762wŠK Karlovy Vary
26Brejník Gustav362662CZE17521753ŠK Slavoj Litoměřice, o.s.
27Chajda Patrik382299CZE17341738Klub šachistů Říčany 1925
28Špička Jan366781CZE17331752ŠK Karlovy Vary
29Vilímová Julie367400CZE17321791wKlub šachistů Říčany 1925
30Koubová Anna Marie381470CZE16981695wUnichess
31Pelnář Jan364649CZE16971688Sokol Domažlice
32Lhotský Zdeněk367184CZE16931753SK OAZA Praha
33Otruba Marek382418CZE16851873Klub šachistů Říčany 1925
34Havelka Jiří363952CZE16811720ŠK Řevnice
35Kubát Martin365343CZE16711741Sokol Praha-Kobylisy
36Žejdlík Patrik361119CZE166817342222 ŠK Polabiny
37Prokop Matěj376493CZE16661787ŠK Rapid Pardubice, o.s.
38Sajdl Jan381969CZE16581657ŠK AD Jičín
39Tůmová Anna367397CZE16581648wŠACHklub Tábor
40Vlková Anežka364339CZE16561800wTJ Spartak Vlašim
41Kozbert Tomáš364029CZE16541636TJ Bohemians Praha
42Vítová Anna365556CZE16381653wSokol Hradec Králové
43Piskač Marek382205CZE16351733ŠK Teplice
44Paulus Václav383970CZE163115381. Novoborský ŠK
45Kupsa Matěj374040CZE16221658TJ Lanškroun
46Havelka Jonáš363960CZE15791658Šachová akademie VŠTE
47Cach Ondřej344834CZE157615672222 ŠK Polabiny
48Šťastný Petr382493CZE15661554Šachová akademie VŠTE
49Soukup Jiří370959CZE15561604Sokol Buštěhrad
50Kubát Ladislav385654CZE15221465ŠK Sokol Klatovy
51Hung Do385638CZE14741475ŠK Spartak Ústí nad Labem
52Novotná Tereza383597CZE14561474wDDM Symfonie Poděbrady
53Trojtl Jan384089CZE14521398TJ Hronov
54Sklenka Jan371734CZE14301477ŠK Řevnice
55Flajšman Pavel391476CZE13561458ŠK Dvorec
56Zemenová Veronika364401CZE13401297wKlub šachistů Říčany 1925
57Běl Jan385620CZE13361304SŠK Heřmanova Huť/TJ DIOSS Nýřany
58Sivák LukášCZE01290TJ Bižuterie Jablonec n.Nisou
59Kurčíková MonikaCZE01100wŠK Spartak Chodov
60David Miroslav382116CZE01068ŠK Spartak Ústí nad Labem
Advertisement
Advertisement