Logged on: Gast
Servertime 04.05.2024 13:06:03
Logout
Login
Arabic
ARM
AZE
BIH
BUL
CAT
CHN
CRO
CZE
DEN
ENG
ESP
FAI
FIN
FRA
GER
GRE
INA
ITA
JPN
MKD
LTU
NED
POL
POR
ROU
RUS
SRB
SVK
SWE
TUR
UKR
VIE
FontSize:11pt
Domů
Databáze turnajů
Mistrovství AUT
Fotogalerie
FAQ
Online Registrace
Swiss-Manager
ÖSB
FIDE
Poznámka: Kvůli redukci zatížení serveru denním skenováním všech odkazů (denně 100 000 přístupu a více) a vyhledávačů typu Google, Yahoo a Co, všechny odkazy turnajů starší než dva týdny (od data ukončení turnaje) jsou zobrazeny po kliknutí na následující tlačítko:
FINÁLE STŘEDOČESKÉHO KRAJSKÉHO PŘEBORU MLÁDEŽE 2015 jednotlivci HD10
Poslední aktualizace21.06.2015 14:51:37, Creator/Last Upload: Chess Federation of the Czech Republic
Search for player
Hledej
Startovní listina
Čís.
Jméno
FideID
FED
Rtg
Klub/Místo
1
Beran Jakub
CZE
1419
Sokol Bakov nad Jizerou
2
Smolik Jachym
CZE
1245
Klub sachistu Ricany 1925
3
Karpecka Marie
383465
CZE
1222
SK Revnice
4
Pecka Jan
CZE
1202
Sokol Brandys nad Labem
5
Svarc Krystof
CZE
1200
Sokol Bustehrad
6
Karpecki Jiri
383481
CZE
1182
SK Revnice
7
Seidl Jan
CZE
1153
TJ Kralupy nad Vltavou
8
Vratil Tomas
CZE
1137
Sokol Brandys nad Labem
9
Svejdar Petr
CZE
1104
Sokol Bakov nad Jizerou
10
Repkova Michaela
CZE
1100
SK DDM Slany
11
Vaclavik Richard
CZE
1100
Klub sachistu Ricany 1925
12
Vopalka Vojtech
CZE
1097
TJ Spartak Vlasim
13
Laniak Marek
CZE
1087
SK Milovice
14
Vohralik Denis
386561
CZE
1075
SK Milovice
15
Pravdova Tereza
CZE
1071
Klub sachistu Ricany 1925
16
Liskova Tereza
383538
CZE
1063
TJ Jince
17
Kubicek Daniel
CZE
1062
SK Spartak Celakovice
18
Nemeckova Kamila
CZE
1059
DDM Symfonie Podebrady
19
Pesek Antonin
CZE
1057
SK Milovice
20
Horna Krystof
CZE
1052
TJ Auto Skoda Mlada Boleslav
21
Kudrna Martin
CZE
1051
Klub sachistu Ricany 1925
22
Zeman Jakub
CZE
1045
SK KDJS Sedlcany
23
Slavik Adam
CZE
1023
TJ Spartak Vlasim
24
Stastny Simon
CZE
1021
Sokol Bakov nad Jizerou
25
Havelkova Anezka
CZE
1014
TJ Kavalier Sazava
26
Novotny Frantisek
CZE
1014
Sokol Bustehrad
27
Tutr Tomas
CZE
1012
Sachovy klub Velvary
28
Kabourek Jakub
CZE
1010
Sokol Bustehrad
29
Cervenka Tadeas
CZE
1007
TJ Jince
30
Dejmek Tomas
CZE
1000
DDM Kolin
31
Mlynek Jakub
CZE
1000
TJ Jawa Brodce
32
Sedmihradsky Tomas
CZE
1000
SK Spartak Celakovice
33
Slavikova Nikol
CZE
1000
SK MDDM Uvaly
34
Smejkalova Nicol
CZE
1000
TJ Jince
35
Vohralikova Sabina
CZE
1000
SK Milovice
Chess-Tournament-Results-Server
© 2006-2024 Heinz Herzog
, CMS-Version 21.04.2024 12:22
tiráž