Poznámka: Kvůli redukci zatížení serveru denním skenováním všech odkazů (denně 100 000 přístupu a více) a vyhledávačů typu Google, Yahoo a Co, všechny odkazy turnajů starší než dva týdny (od data ukončení turnaje) jsou zobrazeny po kliknutí na následující tlačítko:

Open FIDE Havlíčkův Brod 2015 v rámci Šachového festivalu Vysočina

Poslední aktualizace23.05.2015 13:03:14, Creator/Last Upload: czech republic licence 14

Startovní listina

Čís. JménoFideIDFEDRtgpohlavíTypSkup.Klub/Místo
1
IMPlischki Sebastian4637143GER2394
2
IMStrebkovs Andrejs11601310LAT2326
3
FMBartoš Jan315060CZE2214ŠK ERA Poštovní spořitelna
4
Mlýnek Petr307670CZE2208S60ŠK Duras BVK
5
Walek Petr339393CZE2173U20KŠSVŠK Caissa Třebíč
6
Tůma Jan345903CZE2158U20TJ CHS Chotěboř
7
Večeřa Pavel310867CZE2153KŠSVTJ Žďár nad Sázavou
8
Vincze Roman324906CZE2153KŠSVŠK Gordic Jihlava
9
Ondráček Ondřej325708CZE2133TJ CHS Chotěboř
10
Siebenbürger Vlastimil316253CZE2108KŠSVTJ Žďár nad Sázavou
11
FMKuba Stanislav301167CZE2108S60ŠK Kdyně
12
Pultorak Jan1176021POL2104U14
13
Skořepa Tomáš349054CZE2000U18KŠSVGambit Jihlava
14
Mašek Jan318515CZE1977Šachový oddíl TJ DUKLA Praha
15
Svoboda Ivo318310CZE1972KŠSVTJ Žďár nad Sázavou
16
Pavliš Jaromír314420CZE1945S60KŠSVTJ Žďár nad Sázavou
17
Svíženský Luboš349437CZE1912KŠSVŠK Caissa Třebíč
18
Sedlák Jiří364231CZE1876U16KŠSVTJ Jiskra Humpolec
19
Beránek Ondřej301876CZE1875KŠSVTJ Jiskra Havlíčkův Brod
20
Habada Jindřich320048CZE1860ŠK Merkur Kladno
21
Brož Pavel324965CZE1858KŠSVŠK Sklo-Bohemia Světlá n.Sáz.
22
Obůrka Vladislav322768CZE1857S60KŠSVTJ Žďár nad Sázavou
23
Ježek Zdeněk302074CZE1840KŠSVTJ Jiskra Havlíčkův Brod
24
Skořepa Jakub348848CZE1831U18KŠSVGambit Jihlava
25
Štork Rostislav354988CZE1812KŠSVŠK Caissa Třebíč
26
Říha Vojtěch377430CZE1795U14ŠO Hlinsko
27
Abraham Karel307149CZE1776S60ŠK Merkur Kladno
28
Pařízek Vojtěch360996CZE1774U16Sokol Praha-Kobylisy
29
Brhlík Antonín330809CZE1749S60TJ Kavalier Sázava
30
Marhan František344460CZE1741S60TJ Jiskra Zruč nad Sázavou
31
Holata Miroslav351415CZE1724KŠSVTJ Jiskra Havlíčkův Brod
32
Diviš Jan334855CZE1672S60ŠK Petřvald u NJ
33
Ptáček Jan364150CZE1659U16KŠSVTJ Jiskra Humpolec
34
Klubal Jiří376647CZE1626U14KŠSVTJ Jiskra Humpolec
35
Jun Rudolf376612CZE1578U14TJ CHS Chotěboř
36
Dejmal Ondřej384100CZE1544U14KŠSVŠK Sklo-Bohemia Světlá n.Sáz.
37
Horák Jaroslav349046CZE1541S60KŠSVGambit Jihlava
38
Glacner Karel326020CZE1535S60ŠK Bystrc Oilers
39
Volaninová Šárka384208CZE1530wU16KŠSVŠK Sklo-Bohemia Světlá n.Sáz.
40
Pibil Tomáš364126CZE1478U18KŠSVTJ Jiskra Havlíčkův Brod
41
Kříž Vojtěch364037CZE1472U16KŠSVTJ Jiskra Humpolec
42
Severýn Jaromír395161CZE1455ŠO Hlinsko
43
Kokrda Stanislav385670CZE1438U16KŠSVŠK Sklo-Bohemia Světlá n.Sáz.
44
Růžek Tomáš391786CZE1415U16KŠSVŠK Sklo-Bohemia Světlá n.Sáz.
45
Brož Petr376850CZE1358U14KŠSVŠK Sklo-Bohemia Světlá n.Sáz.
46
Chovan Matouš384097CZE1251U16KŠSVŠK Sklo-Bohemia Světlá n.Sáz.
47
Linhart Jaroslav332178CZE1662KŠSVTJ Jiskra Havlíčkův Brod
48
Hrančík Martin379921CZE1558KŠSVTJ Jiskra Havlíčkův Brod
49
Pokorný Jiří362280CZE1489KŠSVTJ Jiskra Havlíčkův Brod
50
Satrapa Jakub385689CZE1480U16KŠSVTJ Jiskra Havlíčkův Brod
51
Nimmertondl Petr391905CZE1391KŠSVTJ Jiskra Havlíčkův Brod
52
Rosecký PatrikCZE1250U16KŠSVTJ Žďár nad Sázavou
53
Vokoun TomášCZE1231U14KŠSVTJ Žďár nad Sázavou
54
Halama Jakub384119CZE1208U16KŠSVŠK Sklo-Bohemia Světlá n.Sáz.
55
Šedý MatějCZE1000U14KŠSVŠK AZ CENTRUM Havlíčkův Brod
Advertisement