Poznámka: Kvůli redukci zatížení serveru denním skenováním všech odkazů (denně 100 000 přístupu a více) a vyhledávačů typu Google, Yahoo a Co, všechny odkazy turnajů starší než dva týdny (od data ukončení turnaje) jsou zobrazeny po kliknutí na následující tlačítko:

Mistrovství ČR juniorů v rapid šachu

Poslední aktualizace07.09.2014 11:27:52, Creator/Last Upload: chess federation of the czech republic

Startovní listina

Čís.JménoFEDRtgFIDETypKlub/Místo
1FMKraus TomášCZE2400U20ŠK Mahrla Praha
2CMBaláček TadeášCZE2235U20ŠK JOLY Lysá nad Labem
3Blahynka MartinCZE2195U16ŠK Duras BVK
4Haman JakubCZE2190U18ŠK Kladno
5Macháň JanCZE2175U182222 ŠK Polabiny
6FMPůlpán JakubCZE2151U162222 ŠK Polabiny
7Petr JanCZE2140U16TJ Bohemians Praha
8Hrdina RobinCZE2119U18TJ Spartak Vlašim
9Kratochvíl VítCZE2118U16TJ Náměšť n/Oslavou
10Rous DanielCZE2105U18ŠK Holdia DP Praha
11Dvořák AdamCZE2073U16Šachový klub Lokomotiva Brno, o.s.
12Rojíková LenkaCZE2035F18ŠK Lípa
13Mičulka DavidCZE2018U16Šachový klub Lokomotiva Brno, o.s.
14Řezníček DominikCZE1995U162222 ŠK Polabiny
15Havelka JosefCZE1991U16TJ Lanškroun
16Flašar JaroslavCZE1989U20TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší
17Zpěváková JanaCZE1984F20ŠK Staré Město
18Kaňák FilipCZE1982U18Beskydská šachová škola z.s.
19Richterová NatašaCZE1978F18ŠK AD Jičín
20Melichar VojtěchCZE1964U182222 ŠK Polabiny
21Fusková MartinaCZE1961F16Beskydská šachová škola z.s.
22Kuchař MatějCZE1908U14Beskydská šachová škola z.s.
23Kaňáková NatálieCZE1899F16Beskydská šachová škola z.s.
24Suchomelová SimonaCZE1895F16ŠK Sklo-Bohemia Světlá n.Sáz.
25Liduch FilipCZE1869U182222 ŠK Polabiny
26Nešpůrek PetrCZE1868U202222 ŠK Polabiny
27Zeman RadekCZE1865U16ŠK Duras BVK
28Bauer OndřejCZE1858U18TJ Český lev Kolešovice
29Bareš JáchymCZE1851U16Agentura 64 Grygov
30Kotyk VáclavCZE1843U18ŠK Rakovník
31Půlpán MatějCZE1840U142222 ŠK Polabiny
32Štěpán PatrikCZE1807U16Beskydská šachová škola z.s.
33Košut TomášCZE1796U18TJ Náměšť n/Oslavou
34Cach JakubCZE1794U162222 ŠK Polabiny
35Vaculík JakubCZE1777U20TJ Lanškroun
36Brejník GustavCZE1743U14ŠK Slavoj Litoměřice, o.s.
37Lorenc DavidCZE1730U20ŠK 64 Plzeň
38Grundman VáclavCZE1711U162222 ŠK Polabiny
39Sedlák JiříCZE1703U14TJ Jiskra Humpolec
40Jandl VojtěchCZE1701U16Sokol Buštěhrad
41Petr JakubCZE1657U12TJ Bohemians Praha
42Straka VojtěchCZE1654U16Šachový klub Lokomotiva Brno, o.s.
43Bureš MartinCZE1645U162222 ŠK Polabiny
44Dumková DanielaCZE1643F18Šachy Zastávka
45Bierská AdélaCZE1633F14Zbrojovka Vsetín
46Tajovská MartinaCZE1629F16Sokol Buštěhrad
47Žejdlík PatrikCZE1620U142222 ŠK Polabiny
48Nová MichaelaCZE1599F162222 ŠK Polabiny
49Ptáček JanCZE1542U14TJ Jiskra Humpolec
50Volaninová ŠárkaCZE1534F14ŠK Sklo-Bohemia Světlá n.Sáz.
51Kříž VojtěchCZE1526U14TJ Jiskra Humpolec
52Balek FilipCZE1514U14Sokol Buštěhrad
53Klubal JiříCZE1504U12TJ Jiskra Humpolec
54Kupsa MatějCZE1497U14TJ Lanškroun
55Cach OndřejCZE1493U142222 ŠK Polabiny
56Soukup JiříCZE1482U14Sokol Buštěhrad
57Richterová JulieCZE1473F12Šachy Zastávka
58Brož PetrCZE1452U12ŠK Sklo-Bohemia Světlá n.Sáz.
59Jun RudolfCZE1433U10TJ CHS Chotěboř
60Kalinová EliškaCZE1347F14ŠK Spartak Ústí nad Labem
61Chovan MatoušCZE1282U14ŠK Sklo-Bohemia Světlá n.Sáz.
62Klabeneš PetrCZE1270U12TJ CHS Chotěboř
63Richter RudolfCZE1053U10Šachy Zastávka
64Varadi OndřejCZE0U14Sokol Buštěhrad
65Vojta JakubCZE0U10TJ Spartak Vlašim
66Žejdlík ErikCZE0U122222 ŠK Polabiny
67Kokrda StanislavCZE0U14ŠK Sklo-Bohemia Světlá n. Sáz.
68Vincenc TomášCZE0U10TJ Jiskra Humpolec
69Zachová TerezaCZE0F10TJ Jiskra Humpolec
Advertisement